banner15

واحد مراقبت پنوماتیک

واحد مراقبت پنوماتیک چیست؟

در اکثر کارخانه های تولیدی، فرآیند تولید هوای فشرده، فیلتراسیون و تنظیم فشار در کمپرسورخانه صورت می گیرد ولی حتما باید به علاوه فرآیند ذکر شده، یک  واحد مراقبت هوا (Air Source Treatment) برای ایمنی بیشتر و افزایش طول عمر تجهیزات پنوماتیک در مدار وجود داشته باشد.

به طور کلی وظیفه واحد مراقبت پنوماتیک،آماده سازی هوای فشرده در سیستم پنوماتیک جهت ورود هوا با کمترین امکان آسیب ناشی از گرد و غبار، ذرات معلق ورطوبت به داخل تجهیزات پنوماتیک و علاوه بر آن، تنظیم فشار هوا جهت جلوگیری از آسیب به قطعات می‌باشد.

اجزای واحد مراقبت پنوماتیک شامل جداکننده رطوبت ( فیلتر)،مجموعه رگلاتور و گیج فشارسنج جهت تنظیم فشار هوای ورودی و روغن زن جهت روغن کاری قطعات داخل تجهیزات می‌باشد.

الیت پنوماتیک مجموعه متنوعی از واحد‌های مراقبت پنوماتیک را با کارایی و قیمت‌های متنوع به بازار صنعت ایران ارائه نموده است.

 

  

 

SHAKO

F.R.L

 

به دلیل تنوع بسیار بالای تجهیزات و ادوات استفاده کننده از هوای فشرده و با توجه به تفاوت چشمگیر تجهیزات مختلف از نظر میزان و کیفیت هوای فشرده مورد نیاز، انواع و اشکال متنوعی از واحدهای مراقبت، توسط شرکت های بزرگ و نام آشنای صنعت پنوماتیک به بازار عرضه گردیده است.

بر این اساس و با نظر به طراحی بهینه برخی از انواع واحد مراقبت و حجم بالای تقاضای مصرف، این طرح ها به نام شرکت های طراح و عرضه کننده اصلی در بازار شناخته می‌شوند.

واحدهای مراقبت طرح شاکو از جمله انواع جذاب و پرمصرف واحدهای مراقبت الیت پنوماتیک هستند که عمدتاً برای تجهیزات پنوماتیک با شرایط کاری و محیطی استاندارد مورد استفاده قرار می‌گیرند. این واحدهای مراقبت دارای ابعاد نسبتاً کوچک و قابلیت نصب آسان هستند.

مجموعه واحد مراقبت طرح SHAKO شامل فیلتر جاذب غبار و رطوبت، رگلاتور فشار و واحد روغن زن است که هر یک از اجزای آن متناسب با نیاز مصرف کننده می‌تواند به صورت مجزا سفارش گذاری شود.

 

 

دفتر مرکزی

 • تهران ، خیابان شهید مطهری ، خیابان علی اکبری ، نبش خیابان صحاف زاده ، پلاک 68 ، طبقه 4 ، واحد 8
 • 021-88753262
  021-88751239
 • 021-88752279
 • info@elitepneumatic.ir

فروشگاه مرکزی

 • تهران ، خیابان امیرکبیر ، ناظم الاطباء جنوبی ،کوچه ناهید ، پاساژ امیرکبیر ، طبقه همکف ، بازرگانی کاسپین
 • 021-33954788
  021-33112675
 • whatsapp
  0903-8875938
 • hanif.shirdel@gmail.com

map111