بلوک زیر شیری پنوماتیک

بلوک زیر شیری پنوماتیک

بلوک زیر شیری

بلوک زیر شیری پنوماتیک

بلوک زیر شیری (منیفولد پایه شیر برقی)

انتخاب و جانمایی صحیح تجهیزات برقی و بادی، یکی از شاخص‌های مهم طراحی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی است.

چیدمان بهینه قطعات و اجزای مدار برق و باد، علاوه بر کاهش ابعاد دستگاه و صرفه‌جویی اقتصادی قابل توجه باعث ساده‌سازی مدار کنترلی و افزایش سرعت سرویس، عیب‌یابی و تعمیر دستگاه شده و راندمان دستگاه را بالا می‌برد.

در اغلب تجهیزات پنوماتیک با توجه به تعدد عملگرهای (جک‌ پنوماتیک) دستگاه، معمولاً از چندین شیر برقی 5/2 برای کنترل عملکرد جک‌های پنوماتیک استفاده می‌شود.

بلوک زیر شیری پنوماتیک یا همان منیفولد شیر برقی قطعه‌ای آلومینیومی است که به منظور ایجاد قابلیت نظم‌دهی و سهولت نصب و کنترل همزمان چند شیر برقی طراحی و ساخته شده است.

با استفاده از بلوک زیر شیری امکان نصب چندین شیر برقی با آرایش فشرده و بر روی یک پایه مشترک فراهم شده و پورت‌های فرمان و تخلیه شیرها ادغام می‌شود.

 

بلوک های زیر شیری

استفاده از بلوک زیر شیری (منیفولدهای پایه شیر برقی) در سیستم‌های کنترل خودکار ماشین‌آلات، سیستم‌های جابجایی مواد، رباتیک، تجهیزات بسته‌بندی و اتوماسیون صنعتی مزایای بسیاری دارد.

مزایای استفاده از بلوک زیر شیری پنوماتیک

کنترل دقیق عملگرها: با تنظیم دقیق و بهینه‌سازی مسیر جریان هوای فشرده، کنترل دقیق بر روی عملگرها را امکان‌پذیر نموده و عملکرد روان و قابل اطمینان جک‌های پنوماتیک را تضمین می‌نماید.

• بهره‌وری فضا: ادغام چندین شیر برقی روی یک بلوک زیر شیری، باعث صرفه‌جویی در فضای دستگاه، بهینه‌سازی چیدمان و کاهش به هم ریختگی می‌شود.

سهولت تعمیر و نگهداری: بلوک زیر شیری پنوماتیک با ایجاد دسترسی متمرکز به شیرها، به حداقل رساندن خرابی و افزایش قابلیت اطمینان سیستم، عملیات سرویس، تعمیر و نگهداری را ساده و کم هزینه می‌کند.

مقیاس پذیری: بلوک زیر شیری به سیستم پنوماتیک قابلیت مقیاس‌پذیری می‌دهد. این بدان معنی است که امکان ایجاد تغییر، بهبود و توسعه مدار دستگاه را به سادگی فراهم می‌سازد.

 

نقشه بلوک زیر شیری

بلوک‌های زیرشیری Elite از بهترین آلومینیوم آلیاژی و قطعات لاستیکی با کیفیت تهیه شده و در سایزهای 1/4 ، 3/8 و 1/2 در انواع 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9 و 10 خانه عرضه می‌گردد.

 

جدول بلوک زیر شیری

 

نام محصول کد محصول
بلوک زیر شیری 1/4  4V200M
بلوک زیر شیری 3/8  4V300M
بلوک زیر شیری 1/2  4V400M
بلوک زیر شیری پنوماتیک

اشتراک گذاری

محصولات دیگر

اشتراک گذاری

فهرست