درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما
Elite-Pneumatic

الیت نامی برتر در صنایع پنوماتیک

بازرگانی کاسپین با پشتوانه دو دهه تجربه موفق بانیان آن در حوزه تولید و تأمین قطعات خودرو و صنایع کشور، از سال 1389 با هدف تأمین نیاز صنعت گران محترم در حوزه قطعات و تجهیزات سیستم های هوای فشرده تأسیس گردید.
رویکرد محوری این مجموعه، تأمین کامل ترین سبد محصولات حوزه پنوماتیک با تمرکز ویژه بر رعایت حقوق مشتریان محترم از طریق ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب بوده است.
خانواده بزرگ محصولات بازرگانی کاسپین در گروه های مختلف شامل: واحدهای مراقبت، شیرهای برقی و بادی، جک های پنوماتیک، شیلنگ ها، کوپلینگ ها، اتصالات و قطعات جانبی، با برند انحصاری و ثبت شده Elite عرضه می‌گردد.
کلیه محصولات Elite شامل گارانتی و پشتیبانی فنی است و طراحی و ساخت محصولات Elite بر اساس مطابقت با استانداردهای بین المللی مرتبط و با در نظر گرفتن شرایط و تنوع اقلیمی کشور پهناورمان انجام می‌گیرد.
بازرگانی کاسپین افتخار دارد که حاصل بیش از یک دهه تلاش مستمر و حضور قدرتمند و پر افتخار در این حوزه از کسب و کار، عرضه صدها محصول با کیفیت و تأمین بخش عمده ای از نیاز صنایع کشور بوده است که از طریق شبکه گسترده نمایندگان فعال و عاملان فروش شرکت در کمترین زمان ممکن و به نحو مطلوب در اقصی نقاط میهن عزیزمان انجام می‌گیرد.

about-us
فهرست