واحد مراقبت هوا طرح SHAKO

واحد مراقبت هوا طرح SHAKO

واحد مراقبت هوا طرح SHAKO

به دلیل تنوع بسیار بالای تجهیزات و ادوات استفاده کننده از هوای فشرده و با توجه به تفاوت چشمگیر تجهیزات مختلف از نظر میزان و کیفیت هوای فشرده مورد نیاز، انواع و اشکال متنوعی از واحد مراقبت هوا، توسط شرکت های بزرگ و نام آشنای صنعت پنوماتیک به بازار عرضه گردیده است.

بر این اساس و با نظر به طراحی بهینه برخی از انواع واحد مراقبت هوا و حجم بالای تقاضای مصرف، این طرح ها به نام شرکت های طراح و عرضه کننده اصلی در بازار شناخته می‌شوند.

واحدهای مراقبت هوا طرح شاکو از جمله انواع جذاب و پرمصرف واحدهای مراقبت هوا الیت پنوماتیک هستند که عمدتاً برای تجهیزات پنوماتیک با شرایط کاری و محیطی استاندارد مورد استفاده قرار می‌گیرند. این واحدهای مراقبت هوا دارای ابعاد نسبتاً کوچک و قابلیت نصب آسان هستند.

مجموعه واحد مراقبت هوا طرح SHAKO شامل فیلتر جاذب غبار و رطوبت، رگلاتور فشار و واحد روغن زن است که هر یک از اجزای آن متناسب با نیاز مصرف کننده می‌تواند به صورت مجزا سفارش گذاری شود.

بدنه واحد مراقبت هوا طرح شاکو از جنس آلومینیوم دایکاست و محفظه های فیلتر و روغن زن از پلی کربنات مرغوب است.

محدوده فشار کاری واحدهای مراقبت هوا طرح شاکو بین 1.5bar تا 8.5bar است.

الیت پنوماتیک مجموعه واحدهای مراقبت هوا طرح SHAKO را در سایزهای ۱/۴ تا ۱ اینچ عرضه نموده است.

shakounit

مدل کد محصول
واحد مراقبت هوا ۱/۴ طرح شاکو  FRL600A
واحد مراقبت هوا ۱/۲ طرح شاکو  UFR/L-04

 مشتری گرامی
برای اطلاع از قیمت واحد مراقبت هوا شاکویی با برند الیت با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید با استفاده از این لینک وارد کانال رسمی الیت پنوماتیک شوید و لیست تمامی محصولات از جمله لیست واحد مراقبت هوا با برند الیت را دریافت نمایید.

طرح SHAKO

اشتراک گذاری

محصولات دیگر

اشتراک گذاری

فهرست